Pakowanie prezentów

by - 16:04

Nadchodzi czas Świąt Bożego Narodzenia, czas w którym wszyscy mimo trudów codziennego życia gromadzimy się w domach, by w radości i szczęściu spędzić kilka cudownych chwil. Uwielbiam zapach świeżej choinki, którą co roku tata przynosi do domu. U mnie unosi się on już od wczoraj w związku z czym nadszedł czas na pakowanie świątecznych prezentów. Zapraszam Was do obejrzenia kilku zdjęć z tegorocznego pakowania świątecznych podarunków. Jak u Was przebiegają przygotowania do Wigilii?W tym roku stwierdziłam, że nie tylko zawartość moich prezentów ma podobać się rodzinie, ale także ich opakowanie. Własny wkład w prezenty dla mnie osobiście oznacza ogromną miłość i przywiązanie do rodziny oraz tradycji, gdyż wymaga sporego trudu. Zawsze ceniłam sobie inwencję twórczą osób które obdarowywały mnie prezentami, w związku z tym i ja chciałabym dać coś "od siebie".
Ważne, żeby każdy prezent był podpisany. Osobista, ciepła dedykacja na prezencie to coś co sprawia, że na twarzach otrzymujących je osób pojawia się szczery uśmiech. W związku z tym dodałam zawieszki prezentowe, które osobiście podpisałam każdemu, kto otrzyma ode mnie w tym roku prezent pod choinkę.
Ostatnie elementy dekoracji, czyli szyszki stanowią kluczową rolę. Tak naprawdę to one sprawiają, że czuje się w tych prezencikach magię Świąt.
Jak u Was przebiega pakowanie prezentów? Są już gotowe? Pochwalcie się w komentarzach.Możesz polubić także

2 komentarzy